O mnie

Nie sądziłam, że napisanie kilku mało znaczących słów o sobie, tym kim jestem, czym się zajmuje i co pochłania mój czas w życiu będzie tak ciężkim zadaniem. Ale ja lubię mierzyć się z takimi właśnie zadaniami ;)
Młoda, dwudziestopięcioletnia dziewczyna. Do Warszawy przyjechałam, gdy dostałam się na studia prawnicze. W Warszawie pozostałam. Tutaj pracuje. Z tym miejscem póki co wiąże swoje plany. Ale co przyniesie przyszłość, tego nie wiem. Nie zamykam się na inne możliwości. 

Dlaczego zdecydowałam się na tego bloga. Lubię pisać, formułować swoje myśli, lubię gotować i dzielić się tym z innymi. Do tej pory tylko częstowałam, tym wszystkim co udało mi się stworzyć. Pewna osoba zainspirowała mnie bym zaczęła uwieczniać to, co tak wielką daje mi radość, co jest moją małą pasją. Choć sama o tym o dawna myślałam, zawsze wynajdowałam sobie dobrą wymówkę. Do dziś.

Oto jest. 
"Mój smak na życie"

Będę tu zamieszczała przede wszystkim przepisy tego, co sama na co dzień jem. Tego co mi najbardziej smakuje, a co jest proste w przyrządzeniu, dlatego każdemu polecam wypróbowanie choćby jednego przepisu. Gwarantuję, że zechcecie wrócić po kolejny, z prostej przyczyny. Jedzenie to nie wymaga wielkich umiejętności, nie wymaga grubego portfela, a co najważniejsze smakuje i cieszy oko. Według mnie rzecz jasna. Przekonajcie się sami :)

Zdarzą się też pewnie posty dotyczące mnie bezpośrednio, jako że miejsce to odkrywa, chcąc nie chcąc część mnie. 

A a oto ja :)Pozdrawiam,
Ania


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...